Kôš na bielizeň nemusí byť neviditeľný. Skôr naopak!

Prútený či látkový, kôš na bielizeň dokáže zaujať dizajnom aj farebnými kombináciami. Inšpirujte sa.

Aj výsostne praktické kusy zariadenia môžu prekvapiť svojím dizajnom. A z obyčajného koša na bielizeň sa môže stať pekný kus nábytku, ktorý sa hrdo vyníma v kúpeľni, na chodbe či v spálni. Pri výbere zabudnite na biely plast a kôš na bielizeň vyberajte podľa zariadenia miestnosti, kde ho chcete umiesniť.

Aj takto sa dá "pohrať" so zariadením kúpeĹne,
v ktorej všetko ladí. Aj prútený kôš na bielizeň má svoje miesto a
praktické využitie.
Aj takto sa dá "pohrať" so zariadením kúpeĹne, v ktorej všetko ladí. Aj prútený kôš na bielizeň má svoje miesto a praktické využitie.
Autor: SHUTTERSTOCK

Aj prútená klasika dokáže krásne zapadnúť do interiéru kúpeľne a spolu s ďalšími doplnkami vytvoriť príjemný priestor. Kôš na odkladanie bielizne má byť po ruke a dostupný, aby sme sa pri odkladaní bielizne veľmi nenatrápili.

Prútený kôš na bielizeň je nielen praktickým, ale aj dekoratívnym
prvkom v kúpeľni, Ikea
Prútený kôš na bielizeň je nielen praktickým, ale aj dekoratívnym prvkom v kúpeľni, Ikea

Jeho veľkosť treba prispôsobiť počtu členov domácnosti, nemá význam kupovať síce efektný, ale veľkosťou absolútne nevhodný kôš, do ktorého sa bielizeň nezmestí.

Látkový kôš na bielizeň, Amara.com
Látkový kôš na bielizeň, Amara.com
Ak ste odvážnejšia a nebojíte si pri zariaďovaní bytu v niektorým ohľadoch popustiť uzdu fantázii, kôš na bielizeň môže naozaj prekvapiť či už dizajnom alebo farebnosťou. Ponúkame inšpirácie.
© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

30.03.2017 22:55

Evanjelická diakonia sa v rámci svojej činnosti a pôsobnosti zaoberá sociálno-diakonickou prácou, ktorú poskytuje pre rôzne sociálne skupiny.

Bašár Asad

Pre Trumpovu administratívu nie je prioritou Asadov odchod

30.03.2017 22:55

Spojené štáty už nebudú v rámci snáh o urovnanie konfliktu v Sýrii prioritne trvať na odchode sýrskeho prezidenta Bašára Asada.

Južná Kórea, Pak Kun-hje

Južná Kórea vydala zatykač na zosadenú prezidentku

30.03.2017 21:37

Juhokórejský súd vydal zatykač na zosadenú prezidentku Pak Kun-hje, ktorá čelí obvineniam z úplatkárstva, zneužitia právomocí a vyzradenia štátneho tajomstva.

dolára, peniaze, bankovky

CBO: Verejný dlh USA vzrastie za 30 rokov na dvojnásobok

30.03.2017 20:50

Americký verejný dlh vzrastie pri platnosti súčasných zákonov o daniach a výdavkoch po 30 rokoch na 150 percent ročného výkonu ekonomiky.