Gizku Oňovú deti milujú! V čom je jej tajomstvo?

Herečka má päť vnúčat a ako magnet k sebe priťahuje deti, kdekoľvek sa objaví.

Gizka Oňová
Herečka, speváčka a televízna svokra, Gizka Oňová.
Autor:

Relácia Svokra síce nie je pre deti, predsa má herečka Gizka Oňová množstvo malých fanúšikov. Ako päťnásobná babička malých obdivovateľov priam priťahuje, čo sa prejavilo aj počas nedávneho krstu knihy Bibiany Ondrejkovej, Rozprávky o dievčinke Julke. Bola to práve Oňová, ktorá neúnavne pózovala s deťmi žiadajúcimi ju o spoločnú fotografiu. Čím si ich dokáže získať?

„Ja dokonca zvyknem ‚sfúknuť‘ rodičov, keď ma zastavia na ulici a povedia mi, že ich deti ma sledujú v televízii. Svokra nie je relácia pre deti,“ opisuje a zároveň dodáva: „Deti mám veľmi rada, sama som päťnásobnou babičkou. Ale deťom sa nikdy nevnucujem, určite neprídem a nežiadam o objatie. Ich neprinútite, aby mali niekoho rady nasilu. Neviem, aký mám v sebe magnet, ktorý ich ku mne priťahuje. Zrejme si vo mne predstavujú typickú babičku.“

Vzhľadom na jej obľúbenosť medzi detským publikom, čo by povedala na nejakú reláciu práve pre najmenších? „Zatiaľ som takúto ponuku nedostala. Ale ktohovie. Ja som povaha, ktorá neobsedí, ktorá musí stále niečo robiť. Ak by napríklad skončila Svokra, aj toto by mohla byť jedna z ďalších možností.“

Práve Gizku Oňovú si Bibiana Ondrejková vybrala ako krstnú mamu svojej knihy. Herečky sa totiž poznajú už roky, Ondrejková bola spolužiačkou jej dcéry. „Ona bola vždy veľmi kreatívna, ak sme potrebovali vymyslieť niečo do scenára, stačilo sa opýtať Bibiany a ona okamžite prišla s nápadom,“ prezradila Oňová.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Karin Majtánová

Karin Majtánová spomína: Keď bol syn hladný, dojčila som ho aj v parku

14.03.2017 17:00

Dojčenie je stále diskutovanou témou. Ako si na obdobie po narodení detí spomína známa moderátorka?

Darina Vanková

Maliarka Darina Vanková: Obrazy nechcem chrliť, veľa nad nimi premýšľam

10.03.2017 07:00

Tvorivosť mala v sebe odjakživa, avšak maľovať skúsila až pred piatimi rokmi.

Eva Perkausová

Tajomstvo vražedných kriviek českej moderátorky? Jednoduchá rovnica

08.03.2017 17:00

Mladučká moderátorka Eva Perkausová sa usmieva už aj na slovenských divákov. Nielen jej tvár, ale aj postava je priam výstavná. Aké sú jej tipy?

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

londýn, brexit, protest

Odporcovia brexitu demonštrovali v uliciach Londýna a Edinburghu

25.03.2017 17:33

Tisíce demonštrantov sa zhromaždili dnes v Londýne a Edinburghu, aby protestovali proti plánovanému vystúpeniu Británie z Európskej únie.