Tajomstvo vražedných kriviek českej moderátorky? Jednoduchá rovnica

Mladučká moderátorka Eva Perkausová sa usmieva už aj na slovenských divákov. Nielen jej tvár, ale aj postava je priam výstavná. Aké sú jej tipy?

Na nedávnej párty televízie Prima žiarila aj blond moderátorka Eva Perkausová. Jej úsmev už poznajú aj slovenskí diváci, keďže moderuje reláciu Top Star nielen na Prime, ale aj na stanici Prima PLUS. A tú si už môžu naladiť aj Slováci.

Eva Perkausová počas párty televízie Prima.
Eva Perkausová počas párty televízie Prima.
Autor: Profimedia

V červených minišatách sa do pozornosti fotografov dostali nielen jej dlhé a štíle nohy, ale aj úzky driek. Len 22-ročná moderátorka začínala ako modelka, čomu zodpovedá aj jej postavička. Pritom jej recept na sexi krivky je jednoduchý a pozná ho každý. „Snažím sa o rovnováhu medzi príjmom a výdajom energie,“ opísala.

So športom nemá žiaden problém, keďže aktívne žije od detstva. „Ako študentka som sa vždy venovala športu – tenisu, baletu či gymnastike, dokonca tancu, ktorý som robila aj súťažne,“ prezradila. A na pohovke vo voľných chvíľach nesedí ani teraz. Naopak. „Venujem sa všetkému trošku, v poslednom období ma chytilo najmä behanie. Mám veľa energie a beh mi vyhovuje. V zime behám na páse, ale zvyšok roka behám vonku.“

Diéty nikdy držať nemusela, jej postava je vecou genetiky. Napriek tomu si dáva pozor práve na spomínanú rovnováhu. „Čo sa stravy týka, nijako výrazne ju neupravujem, dám si všetko, ale s mierou. Práve preto, aby som mala rovnováhu medzi príjmom a výdajom energie, pravidelne behám.“

Zároveň si počas dňa sleduje aj príjem tekutín. „Pri akomkoľvek športe je dôležité dopĺňanie tekutín a pri behaní zvlášť. Takže fľaša vody mi nikdy nechýba.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Gizka Oňová

Gizku Oňovú deti milujú! V čom je jej tajomstvo?

20.03.2017 17:00

Herečka má päť vnúčat a ako magnet k sebe priťahuje deti, kdekoľvek sa objaví.

Karin Majtánová

Karin Majtánová spomína: Keď bol syn hladný, dojčila som ho aj v parku

14.03.2017 17:00

Dojčenie je stále diskutovanou témou. Ako si na obdobie po narodení detí spomína známa moderátorka?

Darina Vanková

Maliarka Darina Vanková: Obrazy nechcem chrliť, veľa nad nimi premýšľam

10.03.2017 07:00

Tvorivosť mala v sebe odjakživa, avšak maľovať skúsila až pred piatimi rokmi.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

londýn, brexit, protest

Odporcovia brexitu demonštrovali v uliciach Londýna a Edinburghu

25.03.2017 17:33

Tisíce demonštrantov sa zhromaždili dnes v Londýne a Edinburghu, aby protestovali proti plánovanému vystúpeniu Británie z Európskej únie.