To je pohľad! Po finále Super Bowl oslavoval Tom Brady s deťmi

Minúty po veľkých víťazstvách si slávni športovci vychutnávajú so svojimi ratolesťami. Tak to urobil aj Tom Brady.

Tom Brady
Hráč víťazného tímu New England Patriots Tom Brady oslavuje víťazstvo v Seper Bowle s dcérou Vivian.
Autor:

Hráči amerického futbalu z tímu New England Patriots sa stali víťazmi Super Bowlu. V ostro sledovanom zápase bol najväčšou hviezdou hráč tímu New England Patriots, Tom Brady. Po víťazstve si 39-ročný hráč vychutnal chvíle plné radosti nielen so spoluhráčmi, ale aj so svojou krásnou manželkou Gisele Bündchenovou a jeho troma deťmi, ktoré ho sledovali počas finále v hľadisku.

Hráč víťazného tímu New England Patriots Tom Brady
oslavuje víťazstvo v Super Bowle s manželkou Gisele Bundchenovou a synom.
Hráč víťazného tímu New England Patriots Tom Brady oslavuje víťazstvo v Super Bowle s manželkou Gisele Bundchenovou a synom.
Autor: SITA/AP, Bob Donnan
Radosť slávnych športov, o ktorú sa delia so svojimi ratolesťami, je vďačným momentom nielen pre fanúšikov, ale aj pre fotografov. vVojho manžela povzbudzovala najlepšie platená modelka sveta s ich dcérou Vivian v náručí. Z otcovho triumfu sa tešili aj jeho dvaja synovia – starší John (9), ktorého mamou je herečka Bridget Moynahan a 7-ročný Benjamin, ktorého mamou je práve Gisele Bündchen. Tom Brady neskrýval v ich obklopení radosť, nadšenie ani dojatie.
© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

30.03.2017 22:55

Evanjelická diakonia sa v rámci svojej činnosti a pôsobnosti zaoberá sociálno-diakonickou prácou, ktorú poskytuje pre rôzne sociálne skupiny.

Bašár Asad

Pre Trumpovu administratívu nie je prioritou Asadov odchod

30.03.2017 22:55

Spojené štáty už nebudú v rámci snáh o urovnanie konfliktu v Sýrii prioritne trvať na odchode sýrskeho prezidenta Bašára Asada.

Južná Kórea, Pak Kun-hje

Južná Kórea vydala zatykač na zosadenú prezidentku

30.03.2017 21:37

Juhokórejský súd vydal zatykač na zosadenú prezidentku Pak Kun-hje, ktorá čelí obvineniam z úplatkárstva, zneužitia právomocí a vyzradenia štátneho tajomstva.

dolára, peniaze, bankovky

CBO: Verejný dlh USA vzrastie za 30 rokov na dvojnásobok

30.03.2017 20:50

Americký verejný dlh vzrastie pri platnosti súčasných zákonov o daniach a výdavkoch po 30 rokoch na 150 percent ročného výkonu ekonomiky.