Pozrite sa, aký je princ Albert pyšný otec

Monacké dvojičky Jacques a Gabriella rastú ako z vody a svojim rodičom, princovi Albertovi a kňažnej Charlene, robia radosť.

Monako, Charlene
Princ Albert , kňažná Charlene a ich dvojičky princ Jacques a princezná Gabriella počas januárovej "Sainte Devote procession" v Monaku.
Autor: ,

Z času na čas ich ukážu verejnosti a zábery sa vždy stretnú s veľkým ohlasom. Bolo to tak aj pred pár dňami, keď sa ukázali na balkóne paláca.

Princ Albert (58) o svojej úlohe otca pre nemecký magazín Bunte povedal: „Naše deti sú mojím zdrojom šťastia a veľkou radosťou. Prežívam s nimi nádherné monety.“

Princ Albert , kňažná Charlene a ich dvojičky princ
Jacques a princezná Gabriella počas januárovej "Sainte Devote
procession" v Monaku.
Princ Albert , kňažná Charlene a ich dvojičky princ Jacques a princezná Gabriella počas januárovej "Sainte Devote procession" v Monaku.
Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Deti sa už objavili na niektorých oficiálnych podujatiach. A v tomto trende plánujú rodičia aj pokračovať. „Majú len dva roky, takže tých podujatí nebolo veľa. Ale pomaly ich chceme na niečo takéto pripravovať.“

Prince Albert a princezná Gabriella počas januárovej
"Sainte Devote procession" v Monaku.
Prince Albert a princezná Gabriella počas januárovej "Sainte Devote procession" v Monaku.
Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Princ Albert je nadšeným športovcom, miluje najmä zimné športy. A v tomto duchu plánuje vychovávať aj obe deti. „Ktorýkoľvek šport budú chcieť vyskúšať, budem ich povzbudzovať. Pre mňa je dôležité, aby si neskôr zvolili aspoň jeden šport. Ale aký to bude, ukáže až čas.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

30.03.2017 22:55

Evanjelická diakonia sa v rámci svojej činnosti a pôsobnosti zaoberá sociálno-diakonickou prácou, ktorú poskytuje pre rôzne sociálne skupiny.

Bašár Asad

Pre Trumpovu administratívu nie je prioritou Asadov odchod

30.03.2017 22:55

Spojené štáty už nebudú v rámci snáh o urovnanie konfliktu v Sýrii prioritne trvať na odchode sýrskeho prezidenta Bašára Asada.

Južná Kórea, Pak Kun-hje

Južná Kórea vydala zatykač na zosadenú prezidentku

30.03.2017 21:37

Juhokórejský súd vydal zatykač na zosadenú prezidentku Pak Kun-hje, ktorá čelí obvineniam z úplatkárstva, zneužitia právomocí a vyzradenia štátneho tajomstva.

dolára, peniaze, bankovky

CBO: Verejný dlh USA vzrastie za 30 rokov na dvojnásobok

30.03.2017 20:50

Americký verejný dlh vzrastie pri platnosti súčasných zákonov o daniach a výdavkoch po 30 rokoch na 150 percent ročného výkonu ekonomiky.