Česká moderátorka Eva Perkausová: Na Ples v opere sa chodia ľudia ukázať

Česká modelka a moderátorka Eva Perkausová moderuje Top Star naživo, žiaden trapas ju zatiaľ nepostretol.

Eva Perkausová a Petr Vágner.
Česká moderátorka Eva Perkausová a Petr Vágner.
Autor:

Moderátorka Eva Perkausová počas hlavných večerných správ na Prime zdraví televíznych divákov z Top Star magazínu. Ten mapuje život známych českých a občas aj slovenských celebrít. A hoci Top Star moderuje, ona sama rôzne večierky či plesy nevyhľadáva. „Nie som žiaden nočný živel. Ja si odhlásim svojich päť minút okolo ôsmej večer a potom idem domov. Na večierky chodím len ako tvár Primy, ak ide o pracovné pozvania. Tie neodmietam,“ opisuje moderátrka.

Česká moderátorka Eva Perkausová.
Česká moderátorka Eva Perkausová.
Autor: Prima

Ako spomenula, raz zavítala aj na český Ples v opere. Ako na ňu zapôsobil? „Pravdu povediac, asi to nie je celkom moja šálka kávy. Mám pocit, že ľudia sa tam nechodia baviť, ale skôr iba ukázať, predviesť šaty, partnera… Takže, ak budem mať po svojom boku partnera, možno tam zájdem, aby som sa s ním ukázala,“ povedala s úsmevom.

Post moderátorky, ktorý aktuálne zastáva, si pochvaľuje. „Práca ma baví, aj kolektív ľudí okolo mňa. Keď prišla ponuka na moderovanie Top Star magazínu, bola to pre mňa veľká výzva. Ale teraz prišla ešte o čosi väčšia, keďže aktuálne moderujem Top Star o ôsmej naživo,“ opisuje pekná blondínka a dodáva: „Zo začiatku som mala pred kamerami obrovký strach, našťastie, žiaden trapas ma zatiaľ počas živého vysielania nepostretol. Ja dokážem byť kľudná do momentu, než režisér zahlási: ‚o 20 sekúnd začíname‘. To ma ovládne panika, ale, samozrejme, nedávam ju najavo.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

30.03.2017 22:55

Evanjelická diakonia sa v rámci svojej činnosti a pôsobnosti zaoberá sociálno-diakonickou prácou, ktorú poskytuje pre rôzne sociálne skupiny.

Bašár Asad

Pre Trumpovu administratívu nie je prioritou Asadov odchod

30.03.2017 22:55

Spojené štáty už nebudú v rámci snáh o urovnanie konfliktu v Sýrii prioritne trvať na odchode sýrskeho prezidenta Bašára Asada.

Južná Kórea, Pak Kun-hje

Južná Kórea vydala zatykač na zosadenú prezidentku

30.03.2017 21:37

Juhokórejský súd vydal zatykač na zosadenú prezidentku Pak Kun-hje, ktorá čelí obvineniam z úplatkárstva, zneužitia právomocí a vyzradenia štátneho tajomstva.

dolára, peniaze, bankovky

CBO: Verejný dlh USA vzrastie za 30 rokov na dvojnásobok

30.03.2017 20:50

Americký verejný dlh vzrastie pri platnosti súčasných zákonov o daniach a výdavkoch po 30 rokoch na 150 percent ročného výkonu ekonomiky.