Syn Cristiana Ronalda si vás omotá okolo prsta, pozrite sa

Z titulu " Najlepší hráč roka 2016" sa futbalista Cristiano Ronaldo tešil spolu so šesťročným synom. Je rozkošný, pozrite sa!

Ronaldo Cristiano
Najlepší hráč roka 2016 podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) Cristiano Ronaldo a jeho syn, Cristiano Ronaldo Jr.
Autor: ,

Portugalčan Cristiano Ronaldo z Realu Madrid sa stal najlepším hráčom roka 2016 podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA). Na slávnostnom udeľovaní cien, ktoré sa konalo vo švajčiarskom Zürichu, ho sprevádzal aj jeho 6-ročný syn, ktorý sa pri slávnom otcovi nestratil. Rozkošný chlapček si bez problémov dokáže získať srdcia fanúšikov slávneho otca.

Najlepší hráč roka 2016 podľa Medzinárodnej futbalovej
federácie (FIFA) Cristiano Ronaldo a jeho syn,  Cristiano Ronaldo Jr.
Najlepší hráč roka 2016 podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) Cristiano Ronaldo a jeho syn, Cristiano Ronaldo Jr.
Autor: Reuters, RUBEN SPRICH

Po jeho boku sa usmieval do objektívov a dokonca si zapózoval aj s prestížnym ocenením. Oblečený v modrom obleku, podobne ako Ronaldo, pred paľbou fotoaparátov a televíznych kamier obstál na jedničku. Z Ronalda juniora tak zrejme rastie mediálna hviezda.

Najlepší hráč roka 2016 podľa Medzinárodnej futbalovej
federácie (FIFA) Cristiano Ronaldo a jeho syn,  Cristiano Ronaldo Jr. a 
Georgina Rodriguez.
Najlepší hráč roka 2016 podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) Cristiano Ronaldo a jeho syn, Cristiano Ronaldo Jr. a Georgina Rodriguez.
Autor: Reuters, ARND WIEGMANN

Dvojici robila počas akcie spoločnosť aj priateľka Cristiana Ronalda, Georgina Rodriguez (21). Trojica vyzerala veľmi spokojne a šťastne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

30.03.2017 22:55

Evanjelická diakonia sa v rámci svojej činnosti a pôsobnosti zaoberá sociálno-diakonickou prácou, ktorú poskytuje pre rôzne sociálne skupiny.

Bašár Asad

Pre Trumpovu administratívu nie je prioritou Asadov odchod

30.03.2017 22:55

Spojené štáty už nebudú v rámci snáh o urovnanie konfliktu v Sýrii prioritne trvať na odchode sýrskeho prezidenta Bašára Asada.

Južná Kórea, Pak Kun-hje

Južná Kórea vydala zatykač na zosadenú prezidentku

30.03.2017 21:37

Juhokórejský súd vydal zatykač na zosadenú prezidentku Pak Kun-hje, ktorá čelí obvineniam z úplatkárstva, zneužitia právomocí a vyzradenia štátneho tajomstva.

dolára, peniaze, bankovky

CBO: Verejný dlh USA vzrastie za 30 rokov na dvojnásobok

30.03.2017 20:50

Americký verejný dlh vzrastie pri platnosti súčasných zákonov o daniach a výdavkoch po 30 rokoch na 150 percent ročného výkonu ekonomiky.