Recept na krásu a figúru od Evy Mendesovej: Drepy aj rybí olej!

Udržať sa vo forme ako matka dvoch detí? Ani pre herečku Evu Mendesovú to nie je jednoduché. Pre magazín Shape však prezradila, čo u nej funguje.

Eva Mendes na titulke magazínu Shape.
Eva Mendes na titulke magazínu Shape.
Autor: Shape

Základom je vraj tvrdá makačka na bežiacom páse či stacionárnom bicykli, ktoré prekladá tréningom so závažiami. Intervalový tréning po vedením odborníka spevňuje jej telo a pomáha udržiavať ho v kondícii.

Herečka uviedla, že ju veľmi baví beh. „Mám rada klasický beh aj šprintovanie. Oboje však robím v intervaloch a jednotlivé pauzy medzi behaním využívam práve na posilňovanie a prácu s činkami. Momentálne ľahšími, keďže ma trošku neposlúcha spodný chrbát,“ vysvetlila pre Shape. Herečka Eva Mendes nedá vraj dopustiť na drepy. Vďaka nim sa jej formuje zadoček, ale aj brucho. A druhou alternatívou, ktorá funguje na udržiavanie pevných kriviek, sú výpady. Niekedy aj s pridaným závažím.

Dvojnásobná mama prezradila pre časopis, že cvičieva trikrát týždenne. V čase filmových príprav, alebo v lete, keď chce byť trošku viac vyrysovaná, však trénuje päť dní v týždni. „Nikdy necvičím nepretržite. Na tele vidím lepšie výsledky, ak mu doprajem aj oddychovú fázu,“ komentovala Mendes.

Čo sa týka stravy, prezradila, že v jej domácnosti sa nenachádzajú nezdravé potraviny. „Chcem ísť príkladom mojim deťom, takže aj preto,“ uviedla. Ona sama vraj raňajkuje najčastejšie vajíčka na všemožný spôsob. Či už je to praženica, omeleta, alebo vajíčko namäkko. Súčasťou jej jedálnička sú strukoviny či ryža, ale aj chudé mäso a ryby. Medzi nimi napríklad losos. Rybí olej užíva herečka aj vo forme doplnkov výživy. Je to vraj hotový zázrak pre žiarivú a zdravú pokožku. K nemu občas pridáva aj kokosový olej, ktorý používa na tvár, ale aj v kuchyni.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Moderátorka Soňa Müllerová.

Müllerová, Kmotríková či Rakovská - ako zvládajú módu mimo kamier?

23.03.2017 07:00

Keď zasadnú do moderátorského kresla, alebo sa postavia pred televízne kamery, zväčša vyzerajú tip top.

Modelka na prehliadke značky Versace - v kolekcii jar-leto 2017.

Vybrať si len jednu bundu na jar? Toto je 7 tipov na športový hit

22.03.2017 07:00

Športu zdar, outdoorovému odevu tiež! Akoby sa na tom zhodli dizajnéri, keď tvorili odevy na jarnú sezónu.

Zdobené košele v pánskom štýle

Pánska košeľa na dámsku nôtu! Máme 9 tipov na hit jarného šatníka

21.03.2017 12:00

Nová revolúcia v znamení košieľ! Kus odevu, ktorý hral prím skôr v pánskom šatníku, boduje tentoraz aj u nežného pohlavia.

Koniec diaľnice, diaľnica, značka

Nemecké diaľnice od roku 2019 spoplatnia

24.03.2017 11:06

Vodiči osobných áut budú musieť od roku 2019 platiť za jazdu na nemeckých diaľniciach. O zavedení mýta rozhodol Spolkový snem.

Marine Le Penová

Le Penová prehovorila pred zahraničným výborom ruskej dumy

24.03.2017 10:54

Marine Le Pen v piatok prehovorila pred zahraničným výborom ruskej Štátnej dumy.

vlak do rakuska, stanica, doprava,

Plánujú obnoviť vlakové spojenie Bratislavy s Rajkou a  Győrom

24.03.2017 10:33

Bratislava by mala mať od decembra tohto roka opäť medzinárodné vlakové spojenie medzi Petržalkou a Rajkou a Győrom v Maďarsku.

mladí, mladomanželia, pár, nový byt, bývanie, hypotéky, zariadenie domu, sťahovanie, renovácia

Do druhého piliera vstupuje len 30 % mladých ľudí

24.03.2017 10:32

Od zavedenia dobrovoľného vstupu do druhého piliera v roku 2008 vstúpilo do tohto systému len 30 % mladých ľudí prichádzajúcich na trh práce.