Zdajú sa vám póry obrovské? Zaručene robíte tieto chyby

Toľko snahy vložíte do toho, aby ste zakryli svoje póry - a tie sú napriek tomu viditeľné. Sú opticky väčšie práve pre chyby, ktorých sa pri líčení dopúšťate.

ružové zlato - líčenie
... zväčšené póry už nemusíte považovať za svoj najväčší problém.
Autor:

Ak ste sa v prvých riadkoch tohto článku našli, je vysoko pravdepodobné, že produkty na líčenie používate jednoducho nesprávne. Takto pri líčení zmenšíte svoje póry:

Pore Minimizer

V prípade, že bojujete so zväčšenými pórmi, určite ste už investovali do produktov, ktoré ich minimalizujú. Je však možné, že ich používate nesprávne. Namiesto „krémovania“ by ste ich mali aplikovať jemnými ťahmi.

Základ pod očné tiene

Správne, je určený na jemné linky okolo očí, ale prekvapujúco ho možno použiť aj ako alternatívu na vyplnenie pórov, čím ich opticky zmenšíme. Tento krok je dobrou voľbou v prípade, ak chcete dosiahnuť zmenšenie – použite produkt na najviac postihnuté časti (nos, brada, čelo). Pozor: Aby ste póry neupchali, na záver dňa treba použiť kvalitný odličovač.

Labutienka vs. štetec

Keď sú zväčšené póry vaším najväčším problémom, skúste vymeniť labutienku za hustý štetec. Tekutý podklad nanášajte na pleť krúživými pohybmi. Má ľahko zahladzujúci účinok – čo okamžite spôsobí zmenšenie.

Púder s hubkou

Na záver použite ultraľahký a priesvitný minerálny púder. Štetec teraz vymeňte za hubku, naneste púder jemne do pokožky.

Čítajte viac o líčení

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
žena, tréning, cvičenie, krása

Nepoťte sa vo fitku s mejkapom! Toto hrozí vašej pokožke

20.02.2017 09:00

Chodíte pravidelne do fitness-centra alebo na pilates či jogu. Potíte zo seba dušu, ale za každú cenu chcete vyzerať bezchybne.

plastika, plastická operácia, chirurgia, injekcia

Aj muži majú radi plastiku. Upravujú im viečka a robia obriezku

17.02.2017 17:00

Ženy po tridsiatke či päťdesiatke a muži manažéri. Taká je v súčasnosti cieľová skupina ľudí, ktorá vyhľadáva šikovné ruky plastického chirurga. Čomu holdujú najviac?

Jazmín patrí medzi vzácne ingrediencie v parfumoch.

Keď ruža či jazmín majú cenu zlata: Tajomstvá parfumov, ktoré ohúria!

17.02.2017 13:00

Hoci dnešné výrobné procesy umožňujú vytvárať umelé náhrady mnohých ingrediencií, niektoré sa nahradiť nebudú dať asi nikdy.

Transpetrol

Transpetrol chce vybudovať nové nádrže na ropu

20.02.2017 14:07

Slovensko bude mať nové skladovacie nádrže na ropu. V levickom okrese v obci Tupá plánuje Transpetrol vybudovať dve nové nádrže.

Pence, Kaine

USA žiadajú, aby Rusko plnilo svoje záväzky z Minska

20.02.2017 13:57

Spojené štáty nemenia pohľad na ukrajinskú krízu, povedal americký viceprezident Mike Pence.

deti, školy, krúžky, aktivity, futbal, šport, školáci

Vzdelávacie poukazy budú nahradené príspevkami

20.02.2017 13:30

Koniec vzdelávacích poukazov? Zrušenie poukážok, cez ktoré sa financujú krúžky a iné záujmové aktivity školákov, navrhuje ministerstvo školstva v novele zákona.

graf, počítač, kancelária, neziskovka, žena, sekretárka, čísla, účtovník,

Nemecký inštitút: Voľný obchod s Ruskom by prospel celej EÚ

20.02.2017 13:16

Zóna voľného obchodu medzi Európskou úniou, Ruskom a ďalšími štátmi eurázijského regiónu by priniesla ekonomické výhody.